Loading Events

Szigeti Juli Band – SVETOVÝ ELECTROSWING (HU) v Hogo Fogo.

29 júna o 19:00

Tento koncert musíte vidieť, počuť a odtancovať!

Najlepšia maďarská ElectroSwing kapela na Magickej terase Hogo Fogo.

Elektro swingová kapela Szigety Juli Band je momentálne to najlepšie, čo táto scéna ponúka. Prvky swingu, funku, EDM a popu spojené do inteligentných a skvelo spracovaných aranžov divákov vždy rozpália a nenechajú ich len tak sedieť.

Z ich koncertu budete odchádzať úsmevom na tvári a so slnkom v duši.

Szigety Juli a jej band absolvovali nespočetné množstvo festivalov a eventov po celej Európe. Každý ich koncert je nezabudnuteľný, plný pozitívnej a nekonečnej energie.

Najnovší album s interpretmi a producentmi z USA, Kanady, Nemecka, Maďarska, vydaný pod značkou Electro Swing Thing, už získal viac ako 2,5 milióna streamov na Spotify a státisíce vzhliadnutí na YouTube.

Speváčka Juli precestovala Európu, celú Čínu a žila v Londýne, kde zorganizovala a zúčastnila sa niekoľkých Open Mic a Jam sessions, aby sa nakoniec táto svetobežníčka vrátila domov a nasledovala svoje srdce, založiť ElectroSwingovú kapelu.

Jej novonadobudnuté znalosti a skúsenosti sa pridali k jedinečnému a pulzujúcemu splynutiu klasického swingu a moderných rytmov, ktoré začala vytvárať so spoluhráčmi z kapely Apor (bicie/bicie pad), Zoli (gitara) a Máté (sax & klarinet).

​Všetci sú zanietení hudobníci, ktorí navštevovali Maďarský jazzový inštitút a v elektronickej sfére sa cítia rovnako ako doma.

Sme nesmierne radi, že táto medzinárodne uznávaná kapela zavíta do Banskej Bystrice. POZOR – kapacita je obmedzená, neváhajte s kúpou vstupenky.

Vstupné predpredaj: 20€
https://www.ticketlive.sk/sk/event/hogo-fogo-jazz-and-art-club-banska-bystrica

Vstupné na mieste: 25€

Predpredaj vstupeniek realizujeme aj v Turistickom informačnom centre, Námestie SNP 1, Banská Bystrica – budova Radnice.

Video:
https://youtu.be/sBjVKdXRlaU?si=ss1TuGyMuMeLVTiW

https://youtu.be/Yyaq_xwRDFs?si=em0gM7Yej9e7LLvk

https://youtu.be/YxixbylHBAc?si=oiElU3KY5mpFTmWb

https://youtu.be/gnMP9YObcMk?si=U5ICcMxpVb46Ff9Q

Powered by: Jameson Irish Whiskey

Zdieľaj túto udalosť

961766
DD
DAYS
HH
HOURS
MM
MIN
SS
SEC

Venue

Hogo Fogo Jazz & Art Club
Námestie Štefana Moysesa 7
Banská Bystrica, 974 01 SK
+ Google Map